İletişim Bilgilerimiz;

Uniplast-Plastik-Ambalaj-İletisim

Adresimiz;
Çerkeşli Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi, İmes 8 Caddesi
No:17 P.K. :41455 Dilovası/Kocaeli/Türkiye

Telefon +90 262 502 10 80 + 81 +93+94+95+96 Hat

Çalışma saatleri:  08:30–18:30

Sipariş ve Bilgi İçin;
info@uniplastik.com

Hakkımızda

Firmamız 1999 yılı Ocak ayı itibarı ile ambalaj sektöründe faaliyetine başlamıştır.
Ana üretim konusu balonlu naylon, balonlu torba, PE shrink film, PE branda,  ve  endüstriyel Strech ambalaj mamulleridir. Bu ürünler, rulo halde veya torba/tabaka şeklinde konfeksiyon edilmiş ürünler olarak tedarik edilebilmektedir. (strech ürünler hariç)
Ayrıca, Naylon branda, palet örtüleri, shrink film, balonlu ambalaj, agır hizmet torbaları,  ile her türlü baskılı  baskısız torba ve poşetlerin üretimini ve pazarlamasını gerçekleştirmektedir.

Firmamız ürün prosesleri için mevcut son teknoloji ile üretim yaparak; üretim verimliliği, ürün kalitesi ve çeşitliliği, hizmet yeteneklerini üst seviye de tutmayı hedeflemektedir.
Müşteri talep ve ihtiyaçlarına tam ve doğru cevap verebilmek ve bunu da istikrar içerisinde sürdürebilmek doğrultusunda benimsediğimiz yönetim anlayışı ile, firmamız idari, ticari ve teknik taahhütlerinin tüm detaylarında hassasiyet göstermektedir.
Firmamız 15 beyaz ve 32 mavi yakalı personeli ile Dilovası İmes Organize  Sanayi Bölgesindeki fabrikasında hizmet vermektedir.
Mobilya, beyaz eşya, seramik-porselen, otomotiv ve vs sektörleri başlıca hizmet ettiğimiz faaliyet alanlarıdır, bunun yanında değişik birçok alanlarda da tüketim yaygınlaşmaktadır.
Tedarikçisi olduğumuz faaliyet alanlarında iştigal eden ciddi, kurum hüviyeti taşıyan, uzun vadeli işbirliğine açık tüm firmalara hemen hemen hizmet vermekteyiz.

Vizyon-Misyon

Vizyon

Vizyonumuz, Önce Türkiye’de daha sonra da dünyada tanınan ve aranan bir marka olmak, Müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutmak. Değişen yeniliklere ayak uydurup yenilikleri benimseyerek, Sektörümüzdeki gelişmeleri yakalayıp, Yurt dışı pazarına açılmak. Ülkeye ve İnsanlarına yararlı yatırımlar yaparak katma değer sağlamak

Misyon

MİSYONUMUZ, Üretim yaptığımız sektörde; ürün kalitesinde ödün vermeyen, firma değerinden vazgeçmeyen ÜLKESİNE VE İNSANLIĞA karşı sorumluluklarını yerine getiren bir firma olmak

Başa dön